ON PREFABRİK-0533 203 10 28- UCUZ PREFABRİK EV-PREFABRİK -KONTEYNER-ŞANTİYE-PREFABRİK EV-PREFABRİK ev FİYATLARI


73 M2 TEK KATLI PREFABRİK

  • Brut: 73 m2

    Net: 73 m2

Prefabrik Ev Sektörünün Lider Kuruluşu Olmamızı Sağlayan Siz Değerli Müşterilerimiz İçin Hazırlanan 73 m2’lik Prefabrik Konut Ait Genel Teknik Özellikler Şunlardır ; 
Dış Duvar : 10 cm,
İç Duvar : 10  cm,
Çatı Kaplaması : Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Dış Kapı : Çelik Kapı,
Pencereler : Kurşunsuz PVC
Elektrik Tesisatı : Sıva Altı , Sıhhi Tesisat : Sıva Altı

 

 

 Tek katlı prefabrik konutların zengin ürün yelpazesinde bulunan 73  m2 tek katlı prefabrik ev  modeli diğer tek katlı projeler gibi  artık klasikleşmiş prefabrik ürünler arasındadır. Daha çok 3 veya 4 kişilik çekirdek aileler tarafından tercih edilen bu yapılar böyle bir ailenin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek özellikler barındırmaktadır.

Uzun süre beklemeden ve koca bir servet harcamadan son derece modern ve son derece konforlu bir eve sahip olmak isteyen herkese yönelik çeşitli ebat ve modellerde üretimi yapılan prefabrik evler sayesinde pek çok kişi hayal ettiği eve çok uygun koşullarda kavuşabilmektedir.
73 m2 tek katlı prefabrik ev modeli, istenilen ev modelinin  projesini belirterek inşa ettirilebileceği gibi, müşterinin var olan mevcut modeller arasından kendine uygun bulduğu bir projeyi seçmesi de  mümkün olabilmektedir. Yalnız burada dikkat edilmesi gereken husus, projeyi hazırlayan firma müşterilerin istekleri doğrultusunda değişiklik yapılmış bu projeleri denetleyip standartlara uygun hale getirerek yeniden çizmek durumundadırlar.
73 m2 tek katlı prefabrik ev modeli iki oda artı bir salon ev ihtiyacı olanlar için son derece ideal bir projelendirmeye ve  oldukça geniş bir yaşam alanına sahiptir. Bu modelde  geniş ve ferah bir salon  ve iki adet yatak odasının yanında mutfak ve  bir de banyo bulunmaktadır. 73 m2 tek katlı prefabrik ev modelinde odalara arası geçişler antre aracılığıyla sağlanmakta olup, ayrıca geniş bir kullanım alanına sahip bir de veranda bulunmaktadır.

Ürünün Adı: 73 M2 TEK KATLI PREFABRİK
Kod: EPK-105
Brüt: 73 m2
Net: 73 m2
Tip: Tek Katlı Prefabrik Ev